Schodišťové podesty PR-22/22-30/2 - nerez V2A (1.4301)-mořená - 600x500
AkceMnožstevní sleva
Kód produktu191.2222.2003
Nosná délka (mm)600 mm
Nenosná šířka (mm)500 mm
Hmotnost10,02 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 31-35 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Schodišťová podesta z lisovaného pororoštu ( PR ), 22/22 - rozteče nosných 22 mm / rozpěrných 22 mm, výška 30 mm, síla 2 mm, nerezová ocel V2A (1.4301, AISI 304) v povrchové úpravě mořením, bez protiskluzu.
    Dostupnost na hlavním skladě: Na objednávku
Schodišťová podesta z lisovaných pororoštů. Pororošt je s nosným páskem 30/2 mm, kde první údaj udává výšku a druhý sílu nosných pásků. Rozteč oka 22/22 mm, kde opět první údaj udává osovou rozteč nosných pásků a druhý údaj je pak osová rozteč nenosných pásků. Světlost oka je 20/20 mm. Schodišťová podesta je široká 600 mm a hloubka je 500 mm. Schodišťová podesta je včetně nášlapné hrany.
Jako výrobní materiál je použita nerezová ocel V2A (1.4301) v povrchové úpravě mořením.
Lisovaný pororošt není realizován v protiskluzovém provedení.
Nosná délka je 600 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 540 mm, jelikož pororošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka je 500 mm.