Pororošty PR-33/66-30/3 - ocel-černá - 1400x1000
AkceMnožstevní sleva
Kód produktu110.3366.0169
Nosná délka (mm)1 400 mm
Nenosná šířka (mm)1 000 mm
Hmotnost36,93 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 31-35 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Lisovaný pororošt ( PR ), 33/66 - rozteče nosných 33 mm / rozpěrných 66 mm, výška 30 mm, síla 3 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy, bez protiskluzu.
    Dostupnost na hlavním skladě: Na objednávku
Jako výrobní materiál je použita ocel DIN ST37.2 (S235JR nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy.
Lisovaný pororošt není realizován v protiskluzovém provedení.
Nosná délka je 1400 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 1340 mm, jelikož pororošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka je 1000 mm.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
V případě, že jste nenalezli produkt dle vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat.
Parametry
Skladem
> 50 ks
Dvojitá spojka s talířkem - DS-H04/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 38,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Kompletní úchyt s motýlkem - UC-H05/D32-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 24,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
Horní sponka HS05 - ocel-zinkovaná
Standardní horní spona pro oko 30 mm
Horní sponka HS86 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 13-40mm
Skladem
Dvojitá spojka s motýlkem - DS-H05/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Horní sponka HS04 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oko 30 mm s odtokem vody a protiskluzovou horní částí