Schodišťové podesty PR-33/33-40/2 - ocel-černá - 1100x750
AkceMnožstevní sleva
Kód produktu191.3333.0144
Nosná délka (mm)1 100 mm
Nenosná šířka (mm)750 mm
Hmotnost23,57 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 31-35 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Schodišťová podesta z lisovaného pororoštu ( PR ), 33/33 - rozteče nosných 33 mm / rozpěrných 33 mm, výška 40 mm, síla 2 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy, bez protiskluzu.
    Dostupnost na hlavním skladě: Na objednávku
Schodišťová podesta z lisovaných pororoštů. Pororošt je s nosným páskem 40/2 mm, kde první údaj udává výšku a druhý sílu nosných pásků. Rozteč oka 33/33 mm, kde opět první údaj udává osovou rozteč nosných pásků a druhý údaj je pak osová rozteč nenosných pásků. Světlost oka je 31/31 mm. Schodišťová podesta je široká 1100 mm a hloubka je 750 mm. Schodišťová podesta je včetně nášlapné hrany.
Jako výrobní materiál je použita ocel DIN ST37.2 (S235JR nebo také ČSN 11373) bez povrchové úpravy.
Lisovaný pororošt není realizován v protiskluzovém provedení.
Nosná délka je 1100 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 1040 mm, jelikož pororošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka je 750 mm.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
V případě, že jste nenalezli produkt dle vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat.
Parametry
Skladem
> 50 ks
Dvojitá spojka s talířkem - DS-H04/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 38,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Kompletní úchyt s motýlkem - UC-H05/D32-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 24,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
Horní sponka HS05 - ocel-zinkovaná
Standardní horní spona pro oko 30 mm
Horní sponka HS86 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 13-40mm
Skladem
Dvojitá spojka s motýlkem - DS-H05/D40-8x70 (SHH)-ocel-zinkovaná
Horní sponka HS04 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oko 30 mm s odtokem vody a protiskluzovou horní částí
Horní sponka HS03 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 20 / 30 mm