Pororošty SP-34/24-30/3 - ocel-zinkovaná - protiskluz S4 - 1100x1000
AkceMnožstevní sleva
Kód produktu100.3424.0166
Nosná délka (mm)1 100 mm
Nenosná šířka (mm)1 000 mm
Hmotnost32,35 Kg
Obvyklá dostupnostobvykle do 31-35 dnů
Zárukazáruka 24 měsíců (2 roky)
Svařovaný pororošt ( SP ), 34/24 - rozteče nosných 34 mm / rozpěrných 24 mm, výška 30 mm, síla 3 mm, ocel S235JR (ST37.2 nebo také ČSN 11373) v povrchové úpravě žárovým zinkováním dle EN ISO 1461, protiskluz na nosných páscích typ S4.
    Dostupnost na hlavním skladě: Na objednávku
Svařovaný pororošt je realizovaný s protiskluzovým provedením typu S4 na nosných páscích.
Nosná délka je 1100 mm. Světlá vzdálenost podpor konstrukce pod pororoštem by měla být 1040 mm, jelikož pororošt by měl na každé straně nosné délky ležet 30 mm na konstrukci. Nenosná šířka je 1000 mm.
Více o normách a tolerancích naleznete na stránkách www.rodif.cz / normy
V případě, že jste nenalezli produkt dle vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat.
Parametry
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Horní sponka HS22 - ocel-zinkovaná
Standardní horní spona pro oko 30x20 mm
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 10,00
Akce
Množstevní slevaSkladem
> 50 ks
Horní sponka HS86 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 13-40mm
Zjišťuji dostupnost
Cena bez DPH 10,00
Horní sponka HS03 - ocel-zinkovaná
Talířová horní spona pro oka 20 / 30 mm